sobota, 18 czerwca 2011

Sweet inspiration...


my dream...


love it!


,,Cieszmy się z małych rzeczy,bo wzór na szczęście w nich zapisany jest''

4 komentarze:

 1. nie do 30 . tylko ja musze 30 wsztstko zalatwic i dopiero tak 2 dni po 30 wysłac :) . bo ja ide na zaoczne a limit miejsc jest ograniczony . i kto 1 ten lepszy jak 100 na 100 złozy podanie to juz wiecej osob nie moze zlozyc podania ;/ i kasa i wszystko przepada :(. dlateg chce zlozyc jak najszybciej . moglabym jechac bo tak najlepiej ale nie moge ;/ do poznania mam 150 km . i caly dzien urlopu ;/ a na stazu to nie za bardzo ;/ bo 30 biore urlop ;/. a w 1 dzien nie zwioze w 2 miasta podan wiec juz znowu 2 dni urlopu. nie dadza mi ;/ :(. dlatego musze wysłac.

  OdpowiedzUsuń
 2. to zmienia postać rzeczy,więc życzę powodzenia;)
  ja w tym roku też składam papiery,ale mam już wybraną 1 szkołę,do końca lipca mam czas na złożenie wszystkich dokumentów itp.Dopiero po roku się zorientowałam,co tak naprawdę chcę studiować...

  OdpowiedzUsuń
 3. ;) rzeczywiście słodko... w takiej sypialni to chętnie bym złożyła swoje ciałko ;)

  P.S. ;) Monisiu! Jak w takim razie wyłamujesz się ze swojej rutyny? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mała Mi- Pewnie chodzi Ci o moje nałogowe sprzątanie;) tak naprawdę,to poprawia mi humor,czuję się wtedy dobrze sama ze sobą .Lubię, kiedy wszystko jest tam, gdzie ma być i niczego nie muszę szukać,a to wprawia mnie niekiedy w depresję ;)Więc nie traktuję tego,jak powtarzającej się co sobotę rutyny (raczej częściej,jak mam czas).To mój sposób na miłe i przyjemne życie,ot i cała filozofia;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas i chęci:)