piątek, 16 września 2011

61.
Bułeczka z mleczno-czekoladowym kremem,
Płatki owsiane,kukurydziane,otręby żytnie z ciepłym mlekiem i syropem malinowym.
Mrożone latte macchiato.
9 komentarzy:

 1. Jaki śliczny i smakowity pucharek. Zazdorszczę :)I jakie piękne widoki za oknem. To z Twojego domu czy z domu babci ? I ten pucharek jest taki duży czy mi się wydaje. A krem sama robiłaś ? Wiem wiem dużo pytań ale takiego mi smaczka narobiłas :) A co do poziomek to Ty masz truskawki i moim zdaniem masz o wiele lepiej. U mnie cała masa poziomek a malin jeszcze więcej :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. To to jest Twoje studneckie mieszkanie? :)A masło orzechowe robiłam ale na słono i jakoś nie zabardzo mi smakowało. Muszę zrobić jeszcze na słodko moze będzie lepsze. Ale pucharek rewelacyjny i powiem ci że lubię takie drewniane parapety :) Mieszkasz w jakimś starszym domku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aha. Chyba lubisz fotografię. Nie myślałaś o studiach w tym kierunku? Może to by oderwało Twoje myśli od tematu jedzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Malinowo mi. Biorę całość, razem z tą pyszną bułeczką :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Skoro cię to od dawna fascynuje to rób to co kochasz. Może jak się wyuczysz zaczniesz pracować w jakiejsć klinice i pomozęsz dziewczynom z zaburzeniami odzywiania ukladając im prawidłową i dobrze zbilansowaną dietę. Może i mi udzielisz pare wskazówek jak będe miała jakikes wątpliwości? Tak po znajomosci :) A w jakim mieście będziesz studiować w swoim rodzinnym ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale nikt Ci nie każe wracać do domu :) Jak chcesz torszkę pobyć sama to nikt ci nie zabrania, jednak z własnego doświadczenia wiem że nie jest miło spędzać samemu czas i przesiadywać w pustym domu nie majac się do kogo odezwać. Człowiek robi się smutny i zdołowany.

  OdpowiedzUsuń
 7. Pyszne śniadanko, bardzo podoba mi się. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jakim cudem te płatki ci się tak fajnie utrzymały ma mleku? ;)
  I cóż to za mleczno czekoladowy krem? ;)
  Pyszne śniadanko!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas i chęci:)