piątek, 7 czerwca 2013

Z zaproszeniem


klik*

Wydarzenie kulinarne Europa na Widelcu 2013.
W tym roku we Wrocławiu powstała I edycja eventu towarzyszącego głównej idei Weekend ze smakiem-spotkania 15 wybranych blogerów ze wszystkich zakątków Polski, a nawet Europy.

będziecie?:)

Pozdrowienia
m

8 komentarzy:

 1. to musi być super, czekam na relację :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nawet gdybym wiedziała wcześniej to nie dałabym rady, a szkoda!

  OdpowiedzUsuń
 3. Też o tym jeszcze nie słyszałam. W takim razie miłego spotkania! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłam! :) największe rarytasy już zniknęły po 2-3 godzinach, ale z drugiej strony jakoś wiele też ich nie było... potraw sporo, ale czy wszystkie faktycznie były potrawami typowo regionalnej kuchni? największą porażką była chyba Wielka Brytania z... kanapkami :o

  Wydarzenie fajne, ciesze się, że poszłam, pomysł z cegiełkami za 5 pln też dobry, ale są jeszcze rzeczy, które można byłoby poprawić... na przykład więcej miejsc, w których można stanąć (nawet nie usiąść!) i postawić talerz gorącej zupy, tak by można było ją zjeść ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o tak!zdecydowanie zgadzam się,jeśli chodzi o kwestię miejsc dla szerokiego grona miłośników kulinariów,ale pewnie nie tylko:)przecież to My byliśmy tutaj najważniejsi:)

   pozdrowienia!

   Usuń
 5. Szkoda, że Wro tak daleko :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety nie mogłam się wybrać...
  Jak było?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Amber,może na następną edycję przybędziesz?;)ja na pewno się nigdzie nie wybieram z Wrocławia i już dziś postanawiam godnie uczestniczyć w tym inspirującym przedsięwzięciu,bo tego roku..jak na złość,przed samym samym weekendem zmogła mnie choroba,cóż i tak bywa.

   pozdrowienia!
   PS piękne chleby upiekłyście:)

   Usuń

Dziękuję za poświęcony czas i chęci:)